Arama:

BlueSistem Temizlik Hizmetleri 2016 yılında hizmete girmiş olup temizlik, organizasyon ve extra personel temini alanındaki tecrübesini hizmete dönüştürmüştür.

Müşteri memnuniyetini, hijyeni titizliği ve sürekliliği her zaman amaç olarak belirleyen firmamız kısa zaman içerisinde tüm tecrübesini yansıtabileceği ekibini oluşturmuştur. İstanbul bölgesinde temizlik hizmeti sağlayan firmamız Oteller, AVM’ler, Sağlık Kurum ve Kuruluşları, Eğitim Kurumu ve Kuruluşları, Kamu Kurumu ve Kuruluşları, Okul – Dershane ve Etüt Merkezlerinin temizliği ve Rezidans Temizliği gibi bir çok alanda temizlik hizmeti sağlamaktadır.

Profesyonel temizlik hizmeti için gerekli olan ekipmanların tümüne sahip olan firmamız amatör çalışma sistemi yerine profesyonel çalışma düzenini amaç edinmiştir.Temizlik sektöründe kullanılan makinalardan, hijyen ürünlerine kadar her şey ayrı bir önem taşımakta. Alan ve yüzeylere uygun olmayan bir ekipman istediğiniz temizlik hizmetini alamamanız, zaman ve maliyet kaybınız anlamına gelmektedir.

BlueSistem Temizlik alanına en uygun temizlik aletini ve temizleyicisini edindiği tecrübelerden yola çıkarak seçerek sizi herhangi bir zarara uğratmaz.

BlueSistem Organizasyon; hizmet verdiği her kişiyi, hazırladığı her projeyi özgün kılmayı hedefleyen, hem kişilere hem de kurumlara artı değer katmayı ilke edinmiş bir organizasyon yönetimi firmasıdır.

BLUESİSTEM ORGANİZASYON olarak Profesyonel ekibimiz ve yaratıcı bakış açımız ile bugüne kadar birçok kurumsal ve kişisel organizasyona başarıyla imza attık. Firmamız; açılış kokteylleri, bayii toplantıları-Lansmanlar, Seminer, Motivasyon ve Eğitim Yemekleri, Genel Kurul Toplantıları ve kurumsal tüm organizasyonları tarafımızca takip edilip size yakışacak şekilde tarafımızca organize edilmektedir.

Bizleri farklı kılan, müşterilerimizin özel günlerinde onlara kişiye özel hizmetler sunarak, klişeleşmiş organizasyon anlayışını yıkmak konusundaki kararlılığımızdır. Organizasyon sadece masa-sandalye giydirme işi değildir. Bizler, organizasyonun hazırlık sürecinde müşterimiz ile birebir iletişim kurarak, onu tanımaya çalışmakta ve organizasyon stilimizi yaşamından, hobilerinden ve değerlerinden yola çıkarak oluşturmaktayız. Firmamızın bu sıra dışı özelliği, müşterilerimize bu özel günlerinde, farklı çizgide bir organizasyon firmasıyla çalışmanın ayrıcalığını yaşatıyor.

BlueSistem Extra Personel Temini; belirlenmiş veya acil olarak meydana gelen personel ihtiyaclarınızda, günü birlik Stand Elemanı (Host/Hostes) temini, Catering/Servis Elemanı, Garson ve Barmen, Dj, Güvenlik Görevlisi ve aklınıza gelebilecek tüm extra personel hizmetleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Teknik Destek ve Danışmanlık; kuruluşumuzun 2009 ‘dan bugüne kendisine marka değeri katmış Pendik Medya Tanıtım Yayıncılık ve Web Tasarım Hizmetleriile web tasarım tecrübesiyle estetik, teknik tasarım bilgi ve becerilerinin tamamını yapılan web sitelerine aktararak müşterinin isteklerinin eksiksiz yapılmasına özen gösterir. İnternette web siteleri yaratıcılık yeteneklerinin sergilendiği bir alandır. Kurumsal müşterilerine kaliteli web tasarım çözümleri sunan firmamız gerekli bütün birikimlere uzman kadrosuyla sahiptir. Hızla gelişen teknolojiyi aynı hızla takip ederek yapılan web tasarım projelerinin nasıl yapılacağını, nelere ihtiyaç duyulacağını önemle inceleyerek ve bilerek uygulanması sağlar.Web yazılım, web tasarım ve sanal mağaza uygulamalarını büyük bir ustalıkla biriktirdiğimiz bütün deneyimi aktararak hazırlarız.

Vizyonumuz

Türkiye’de hizmet sektörüne tamamı ile yeni, dinamik bir anlayış getirmek ve sektöre ivme kazandırmaktır. Türkiye genelinde yaptığımız işlerle ilerlemek, kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde 1 numara olmalı ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin tedarikçilerimizle; güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak sürekliliğimizi sağlamak, insanı öne alan ve çevreye duyarlı bir hizmet tarzıyla alanında öncü olabilmektir.

Misyonumuz

BLUESİSTEM; olarak hizmet sektöründe zamanla elde ettiğimiz tecrübeler ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ilişkiler sayesinde müşterilerimizin ilk olarak tüm temizlik gereksinimlerini, extra personel teminini ve organizasyonlarını eksiksiz yerine getirerek müşteri beklentilerini aşmak ve bu konuda müşterilerimize çözüm ortağı olmak, modern çalışma metotları ve nitelikli insan kaynağımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yönlendirmelerine yardımcı olmaktır. İleriye dönük çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğumuz mükemmel hizmetle müşteri haklarına saygılı ve çalışanların her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan sorumluluk anlayışıyla çalışan, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak benimsemişizdir.