Arama:

Geniş bir çalışma alanına sahip olan üretim elemanları; gıda, kimya, otomotiv, gemi inşaat, mobilya, ambalaj ve tekstil gibi sektörlerdeki üretim sürecinde yer alan kişilerdir.

  • Geçmiş 10 yılın vermiş olduğu tecrübe ile yeni gelişen teknolojiyi takip ederek personelimize bu konuda eğitim vererek sizlere çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

 

Üretim elemanı iş ilanları veren firmalar, yetenekli ve birikimli üretici gücü kendilerine çekmeye çalışmaktadır. Ancak üretim elemanı olarak işçi bulmak istediğinizde, öncelikle hangi bilgi ve becerilere sahip olduğunu gözden geçirmeli; niteliklerine, tecrübelerine ve ihtiyacınıza uygun sektörle ilgili geçmişine bakmanız gerekmektedir.İşte tam bu noktada BlueSistem olarak size çözüm ortaklığı sunuyoruz.

 

Eğitim, donanım ve becerilerini en iyi şekilde kullanabileceğiniz personel ile çalışmak, uzun vadeli ve güvenli bir çalışma hayatını beraberinde getirecektir.

 

Üretim elemanı ihtiyacı olan firmalar, üretim alanı ile ilgili bilgi ve beceriye sahip olan adaylarda; çalışma saatlerine uyum sağlama, öğrenmeye açık olma, deneyim, iş disiplinine bağlılık gibi özellikler aramaktadırlar.

 

Üretim elemanları, gösterdikleri performansa göre firmalarında üretim sorumlusu ve üretim müdürü gibi görevlere yükselebilirler.